Výzkum a závěrečná zpráva pro Transparency International ČR

Autor: | Datum: Dec 19, 2012 | Rubrika: Reference | 0 komentářů

Výzkum a závěrečná zpráva pro Transparency International ČR

V roce 2006, tehdy ještě pod hlavičkou PLUS-RESEARCH, jsem se podílela na vzniku rozsáhlé studie nazvané Aplikace metod a nástrojů podnikatelské etiky v českém podnikatelském prostředí.

Zadavatelem výzkumu bylo Transparency International – Česká republika. Práce vznikla ve spolupráci s Petrem Čaníkem. Na provedení sociologického výzkumu se podílel také tým tazatelů provádějících hloubkové rozhovory s manažery vybraných firem.

Vedení sociologického výzkumu a zpracování dat

Můj hlavní díl práce spočíval v přípravě celého sociologického výzkumu, vedení týmu tazatelů, podílela jsem se osobně na realizaci některých rozhovorů, prováděla jsem zpracování a vyhodnocení sebraných informací.

Mou prací také byla kompletace zjištěných teoretických a empirických dat do osmdesátišestistránkové publikace. Odpovídala jsem rovněž za gramatickou a stylistickou bezchybnost obsahu vzniklého díla.

Ke stažení

Aplikace metod a nástrojů podnikatelské etiky v českém podnikatelském prostředí (soubor ve formátu .pdf).

No Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Jak oživit a zlidštit firemní komunikaci? Zkuste citace, přímou řeč a rozhovory | Petra Čaníková - [...] jak se vlastně během rozhovoru ptát? Jak je možné rozhovory použít při výzkumu? O tom se rozepíšu někdy [...]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>