Co nabízím

Vybuduji obsah, který ocení vaši klienti a zákazníci. Bude mít smysl. Zaujme. Prodá.

Navrhnu pro váš brand, produkt nebo službu komunikační a obsahovou strategii.

Budu pravidelně spravovat vaše obsahové aktivity nebo dohlížet na jejich systematickou tvorbu. Vytvořím obsah pro váš web, tiskové materiály, tiskové zprávy a další materiály, které mají co říci.

A pokud si obsahové aktivity chcete spravovat sami ve vlastním týmu, ráda vám poskytnu individuální školení copywritingu, content marketingu a PR šité na míru.

Nabízím vám copywriting a budování obsahu od A po Z.

  • výzkumy a analýzy potřeb vaší cílové skupiny,
  • návrh komunikačních a obsahových strategií,
  • tvorba nového obsahu, dohled nad podobou stávajících textů,
  • pravidelná správa obsahu, koordinace copywriterů,
  • vyhodnocení úspěšnosti vašich kampaní.

On-line copywriting

Vypracovávám a následně opečovávám obsah firemních webových prezentací, blogů a magazínů, zpravodajských portálů, e-shopů, SEO kampaní, sociálních médií apod.

Off-line copywriting

Je pro mě výzvou spolupracovat s grafiky na obsahu firemních katalogů, letáků, produktových listů, billboardů, reprezentativních tiskových materiálů pro prezentace klientů na veletržních expozicích apod.

Copywriting pro odborná témata

Jako textař mám zkušenosti s úzce specializovanými obory, jako jsou automobilový průmysl, fotovoltaika, stavebnictví (včetně technických textů), kryptoměny, wellness a fitness, internetový marketing a další oborově vyhraněná témata. Mám ráda, když se každému novému tématu můžu věnovat dlouhodobě.

Další služby

Tiskové zprávy, public relations, korektorské práce (gramatické, stylistické korektury), vedení kvantitativních a kvalitativních výzkumů, realizace rozhovorů, přepis mluveného slova, poradenství v oblasti content marketingu, copywritingu a SEO.

Školení a individuální konzultace

Naučím vás, jak se stát profesionálním copywriterem sám sobě nebo druhým. Mrkněte na vypsané kurzy o copywritingu na Edurovolta.cz nebo mi rovnou napište a domluvíme se na osobní konzultaci nebo individuálním školení na míru.

Když copywriting nestačí

Některé projekty si žádají spolupráci copywriterů s grafiky, programátory, UX specialisty, překladateli apod. Díky úzké spolupráci s marketingovými agenturami – např. s full-servis marketingovou agenturou Plus Design & Marketing vám mohu celý tento komplexní servis zprostředkovat. Váš projekt si tak zachová jednotnou podobu, na které se koordinovaně podíleli odborníci v jednotlivých odvětvích.

Své znalosti a zkušenosti ráda použiji ve váš prospěch. Ozvěte se mi!

Co pro vás mohu napsat?

Vaše jméno (požadováno)

Váš e-mail (požadován)

Předmět zprávy

Vaše zpráva