Co nabízím

Vybuduji obsah, který ocení vaši klienti a váš ekonomický ředitel je bude milovat.

Budu pečovat o obsah vašich firemních blogů, magazínů a sociálních sítí. Vytvořím tiskové zprávy, slogany, letáky a newslettery, které mají co říci.

Nabízím vám copywriting a budování obsahu od A po Z.

  • analýza potřeb vaší cílové skupiny,
  • návrh obsahové strategie,
  • tvorba nového obsahu nebo úpravy stávajících textů,
  • pravidelná péče o obsah,
  • komunikace s vaší cílovou skupinou v diskuzích na blogu a sociálních sítích.

On-line copywriting

Vypracovávám a následně opečovávám obsah firemních webových prezentací, blogů a magazínů, zpravodajských portálů, e-shopů, SEO kampaní, sociálních médií apod.

Off-line copywriting

Je pro mě výzvou spolupracovat s grafiky na obsahu firemních katalogů, letáků, produktových listů, billboardů, reprezentativních tiskových materiálů pro prezentace klientů na veletržních expozicích apod.

Copywriting pro odborná témata

Jako textař mám zkušenosti s vysoce specializovanými obory, jako jsou automobilový průmysl, fotovoltaika, stavebnictví, wellness a fitness, internetový marketing a další oborově vyhraněná témata. Mám ráda, když se každému novému tématu můžu věnovat dlouhodobě.

Další služby

Tiskové zprávy, public relations, korektorské práce (gramatické, stylistické korektury), překlady ze slovenského do českého jazyka, realizace rozhovorů, přepis mluveného slova, poradenství.

Když copywriting nestačí

Některé projekty si žádají spolupráci copywriterů s grafiky, programátory, UX specialisty, překladateli apod. Díky úzké spolupráci s marketingovou agenturou Plus Design & Marketing vám mohu celý tento komplexní servis zprostředkovat. Váš projekt si tak zachová jednotnou podobu, na které se koordinovaně podíleli odborníci v jednotlivých odvětvích.

Své znalosti a zkušenosti ráda použiji ve váš prospěch. Ozvěte se mi!

Co pro vás mohu napsat?

Vaše jméno (požadováno)

Váš e-mail (požadován)

Předmět zprávy

Vaše zpráva